NK Ivančna Gorica

"Ko si prišel tako daleč, da ne zmoreš niti koraka več, si prišel na pol poti, ki jo lahko prehodiš."

Srečno 2018

Zaključuje se še eno nogometno leto in kot predsednik kluba, vam verjetno zadnjič voščim vesele novoletne ter božične praznike. Ob zaključku svojega mandata , lahko povem, da smo skupaj naredili veliko in da mi ni žal niti ene same minute, ki sem jo namenil klubu in otrokom. Bili so dobri in slabi trenutki, vendar ko potegnem črto, sem z opravljenim in doživetim, več kot zadovoljen. Naredili smo velik korak naprej, postali stabilen in eden bolje organiziranih klubov v regiji. Hvala vsem, ki ste nam v tem obdobju, stali ob strani.

3.SNL Center

Članska ekipa v letošnji sezoni igra v 3. Slovenski nogometni ligi

Stadion

Naša infrastruktura zajema igrišče z osvetljeno naravno in umetno površino

Akademija

Nogometna šola  NK Ivančna Gorica šteje že več kot 350 članov

Maskota

Risko že vrsto let predstavlja vrednote NK Ivančna Gorica – Vztrajnost, borbenost, pripadnost!

Kontaktirajte nas

V kolikor se pojavijo splošna vprašanja nam jih naslovite na e-naslov. V kolikor potrebujete kontakt posameznega tenerja / člana strkovnega tima pa lahko kontakt pridobite v zavihku TRENERJI

• nsivancnagoria@gmail.com