Kako se vpisati v Nogometno šolo

V kolikor se želiš vpisati v nogometno šolo, skoči na zavihek “TRENERJI” in poišči kontaktno številko, ki je zapisana ob tvoji selekciji. Lahko pokličeš tudi vodjo nogometne šole (Kovačevič Goran) na 041-261-644, ki ti bo podal vse potrebne informacije!

Kako vpisati otroka na Nogometne urice (vrtčevski otroci)

Za prijavo na program Športnih in nogometnih uric se lahko obrnete na vzgojiteljico vašega vrtca ali pa pokličete vodjo ONŠ (Klemenčič Gašper) na 031-770-837, ki Vam bo podal navodila za vpis. Pište nam lahko tudi na nogometneurice@gmail.com

Kakšno opremo potrebujem?

Čar nogometa tiči v njegovi preprostosti. V kolikor imaš športna oblačila, si že pripravljen za začetek nogometne poti!

Vadnina in način plačila?

Vadnina za posameznega člana znaša 35€, ki se jo plača preko položnice, ki jo prejmete na e-naslov. Vadnina se lahko plača tudi vsak ponedeljek in sredo med 17:00 in 18:00 pri blagajničarki na stadionu.

Koliko treningov na teden imajo otroci?

Število treningov je odvisno od starostne stopnje otrok. Naši najmlajši trenirajo 2x tedensko  + občasne tekme, starejši pa 4x tedensko + tekma.

Nismo odgovorili na vsa vprašanja?

Brez skrbi! Vsa splošna vprašanja lahko naslovite na vodjo mladinskega pogona (Kovačevič Goran 041-261-644) ali pa nam jih zapišete na nogometna.sola.ivancna.gorica@gmail.com ali pa pošljete preko kontaktnega obrazca.

Za informacije o Športnih in nogometnih uricah se obrnite na vodjo ONŠ (Klemenčič Gašper – 031-770-837) ali pa naslovite vprašanja na nogometneurice@gmail.com

Za informacije o posamezni selekciji pa naslovite vprašanaja na izbrani kontakt, ki ga najdete pod zavihkom “TRENERJI”

• Splošna vprašanja +386 31 770 837
  • Splošna vprašanja - nogometni.klub.ivancna.gorica@gmail.com
  • Vrtci in OŠ - +386 31 770 837
  • Vrtci in OŠ - nogometneurice@gmail.com

Postani član naše nogometne družine in postani naslednja nogometna senzacija!