Kako se vpisati v Nogometno šolo

V kolikor se želiš vpisati v nogometno šolo, skoči na zavihek “TRENERJI” in poišči kontaktno številko, ki je zapisana ob tvoji selekciji. Lahko pokličeš tudi vodjo nogometne šole (Aleš Potokar) na 041 559 712, ki ti bo podal vse potrebne informacije!

Kako vpisati otroka na Nogometne urice (vrtčevski otroci)

Za prijavo na program Športnih in nogometnih uric se lahko obrnete na vzgojiteljico vašega vrtca ali pa pokličete vodjo ONŠ (Matej Sever) na 031 843 616, ki Vam bo podal navodila za vpis. Pište nam lahko tudi na nogometneurice@gmail.com

Kakšno opremo potrebujem?

Čar nogometa tiči v njegovi preprostosti. V kolikor imaš športna oblačila, si že pripravljen za začetek nogometne poti!

Vadnina in način plačila?

Vadnina za posameznega člana znaša 35€, ki se jo plača preko položnice, ki jo prejmete na e-naslov. Vadnina se lahko plača tudi vsak ponedeljek in sredo med 17:00 in 18:00 pri blagajničarki na stadionu.

Koliko treningov na teden imajo otroci?

Število treningov je odvisno od starostne stopnje otrok. Naši najmlajši trenirajo 2x tedensko  + občasne tekme, starejši pa 4x tedensko + tekma.

Nismo odgovorili na vsa vprašanja?

Brez skrbi! Vsa splošna vprašanja lahko naslovite na vodjo mladinskega pogona (Aleš Potokar – 041 559 712) ali pa nam jih zapišete na nsivancnagorica@gmail.com ali pa pošljete preko kontaktnega obrazca.

Za informacije o Športnih in nogometnih uricah se obrnite na vodjo ONŠ (Matej Sever – 031 843 616) ali pa naslovite vprašanja na nogometneurice@gmail.com

Za informacije o posamezni selekciji pa naslovite vprašanaja na izbrani kontakt, ki ga najdete pod zavihkom “TRENERJI”

• Splošna vprašanja 041 559 712
  • Splošna vprašanja - nsivancnagorica@gmail.com
  • Vrtci in OŠ - 031 843 616
  • Vrtci in OŠ - nogometneurice@gmail.com

Postani član naše nogometne družine in postani naslednja nogometna senzacija!