Zimske priprave – Cirkvenica

Zimske priprave – Cirkvenica

Spoštovani starši,

kot veste se vsako leto selekcije nogometnega kluba Ivančna Gorica odpravijo na zimske priprave. Letos se je naš klub zaradi finančno bolj ugodne ponudbe odločil za spremembo naše tradicionalne baze za priprave v Umagu in jo bomo zamenjali z novo lokacijo Crikvenico.

Tako bodo v mesecu marcu naše selekcije U-11/A, U-11/B, U-13/A, U-13/B, U-15, U-17 in U-19 odpravile na zimske priprave v Crikvenico. Naša želja je da bi nogometni Ivančna Gorica ponudil udeležbo na zimskih pripravah prav vsakemu otroku, tudi otrokom kateri starši sami v celoti ne morejo nositi finančnega bremena. Zato vas lepo naprošamo da v primeru finančne stiske pokličete naš klub in bomo skupaj poskušali rešite problem. Spodaj vam bom posredoval nekaj osnovnih informacij v zvezi z našo ponudbo za zimske priprave.

LOKACIJA: Crikvenica pri Rijeki

TERMIN: 9-12. marec 2018

CENA:  135 evrov (3xPP z nočitvijo, avtobusni prevoz plus turistična taksa)

PLAČILO: Na tri mesečne obroke po 45 evrov   (15.12, 15.01 in 15.02)

V priponki imate prijavnico za udeležbo na pripravah prav tako jo je mogoče dobiti na naši spletni strani, otroci pa naj jo vrnejo najkasneje do 15. decembra 2017.

Lep športni pozdrav.

NK Ivančna Gorica